open-external-links-in-a-new-window-wordpress

آموزش باز شدن لینک های خارجی در تب جدید وردپرس

برای بازشدن لینک های خارجی در تب جدید راه های مختلفی با استفاده از کدنویسی وجود دارد، ولی قصد ما معرفی یک راهکار بسیار ساده تر است که همه بتوانند بدون دانش کدنویسی از آن استفاده کنند.

برای اینکار می توانید از افزونه رایگان Open external links in a new window استفاده کنید که به توضیح آن خواهیم پرداخت.

افزونه Open external links in a new window :

افزونه بازشدن لینک های خارجی در تب جدید با بیش از 40 هزار نصب فعال از مخزن وردپرس و بروزرسانی های مداوم توانسته کاربران خود را راضی نگه دارد. کار با این افزونه بسیار آسان است و فقط با نصب و فعال سازی آن به صورت خودکار تمام لینک های خارجی سایت تان را در تب جدید مرورگر باز کنید و به سئو وب سایت تان کمک کنید.

افزونه تمام لینک هایی که با http یا https شروع شوند را پشتیبانی می کند و لینک هایی که مربوط به دامنه شما نباشند را به زبانه جدید مرورگر منتقل می کند.

همچنین این افزونه سازگاری کامل با XHTML دارد و برای موتورهای جستجو بهینه سازی (سئو) شده و از تابع ()window.open جاوا اسکریپت برای باز کردن لینک ها در تب جدید استفاده می کند.

برای نصب و فعال سازی این افزونه می توانید از پنل مدیریت وردپرس و بخش نصب افزونه ها نام افزونه را جستجو کرده و نصب و فعال کنید، همچنین می توانید به صورت مستقیم از لینک زیر (مخرن وردپرس) افزونه را دریافت نمایید.

 

 

Comments are disabled.